wersja polska wersja angielska

ZAPRASZAMY NA FLASHMOB TANECZNY W MANUFAKTURZE!

Już w środę, ok. godziny 15.00 na rynku Manufaktury odbędzie się uroczysta inauguracja festiwalu Folkowe Inspiracje. Jednym z wydarzeń inauguracyjnych będzie flashmob taneczny z udziałem gości z Urkainy, Białorusi, Gruzji i Autonomii Palestyńskiej. DOŁĄCZ DO NAS! Zapraszamy do zapoznania się z choreografią flashmoba i dołączenia do wspólnego tańca! Zobacz choreografię

Wkrótce rozpoczynamy III Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE.


Już w środę ruszają działania festiwalowe! Przez 5 dni będzie nas można spotkać w różnych rejonach Łodzi. W programie festiwalu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Podobnie jak w zeszłych latach kontynuujemy edukacyjną tradycję festiwalową, dlatego działania rozpoczną się serią warsztatów edukacyjnych w różnych muzeach na terenie miasta.
W tym roku będziemy mogli ponadto podziwiać występy artystów
m.in. z Ukrainy, Białorusi, Autonomii Palestyńskiej, Nepalu, Holandii, Gruzji, Słowenii, Czech i oczywiście z Polski.

Zapraszamy wszystkich na uroczystą inaugurację festiwalu, która odbędzie się w środę, 2 października, na rynku Manufaktury o godzinie 15.00. W programie m.in. koncert inauguracyjny, flashmob taneczny, fireshow oraz happening „Folkowy warkocz”, który oficjalnie rozpocznie III edycję festiwalu Folkowe Inspiracje.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE

Od początku trzyletniej tradycji festiwalu są z nami wspaniali ludzie oraz organizacje i firmy, dzięki którym Festiwal Folkowe Inspriacje może się rozwijać i przybierać wciąż nowe, różnorodne formy i barwy. W gronie tym jest również firma Delia Cosmetics, która po raz trzeci jest jednym ze sponsorów nagród w konkursie „Złota Łódka”. Dziękujemy wszystkim osobom, organizacjom i firmom, które wspierają nas w naszych działaniach!

BEZ WOLONTARIUSZY ANI RUSZ!

W miniony czwartek w Pałacu Młodzieży im Juliana Tuwima w Łodzi spotkali się wolontariusze biorący udział w przygotowaniach i realizacji III Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE. Do działań wolontariackich zgłosiło się do tej pory 38 osób.
Listy oczywiście nie są zamknięte i z otwartymi ramionami czekamy na kolejnych chętnych. Podczas spotkania Dyrektor Festiwalu omówił program i poszczególne działania z nim związane. Zgłoszenia do konkretnych działań prosimy przesyłać na maila biuro@convivo.pl. Przypominamy o wypełnianiu ankiet wolontariackich. Dziękujemy wszystkim za obecność!

Rozpoczęliśmy nabór wolontariuszy na III Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE.


Nie ma znaczenia, czy jesteś uczniem, studentem, czy osobą starszą. Mamy zadania dla każdego, kogo interesuje wolontariat na rzecz kultury i sztuki.

Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 2-6 października, ale działania wolontariackie rozpoczynamy już od początku września.

OFERUJEMY:
* przygotowanie do działań na rzecz wspierania kultury i sztuki;
* udział w warsztatach i konsultacjach indywidualnych;
* wymianę doświadczeń;
* nabycie wiedzy z zakresu edukacji międzykulturowej.

W tegorocznym Festiwalu swój udział zapowiedziało ok. 500 młodych artystów z 11 krajów świata w ty m.in. z Autonomii Palestyńskiej, Białorusi, Rosji i Ukrainy.

Na stronie internetowej www.wolontariat.convivo.pl pobrać można ankietę aplikacyjną, w której każdy może zaznaczyć interesujący go profil pracy, oraz czas, którym dysponuje. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres biuro@convivo.pl
Starsze wiadomości:   12


Patronat honorowy Projekt dofinansowany przez:
     


<
Patronat medialny: Sponsorzy
               


Nasi partnerzy: